CONTACT

Duvatex is een gespecialiseerde Belgische fabrikant, actief in slaapcomfort sinds 1993. Duvatex staat voor kwaliteit en service. Succesvol door de doorzetting van al onze medewerkers en respect voor ieders vaardigheden. Onze missie bestaat erin elke klant met de beste service te behandelen en dit met onze moderne kijk op een duurzaam en verantwoord ondernemen en een focus op flexibiliteit.

 

Duvatex Bvba
Nijverheidslaan 7
8570 Anzegem 
info@duvatex.be
0032 (0)56 77 72 94

Blijf op de hoogte van ons laatste nieuws!

ONZE VERTEGENWOORDIGERS

Vertegenwoordigers Zorgsector

Serge Vleeschouwer – 0032 (0)475 305 602 – serge@duvatex.be 
Guido Claerbout – 0032 (0)475 626 540 – guido@duvatex.be

 

Vertegenwoordigers Projectmarkt

Chris Van Reck – 0032 (0)492 204 470 – chris@duvatex.be
Guido Claerbout – 0032 (0)475 626 540 – guido@duvatex.be

 

Vertegenwoordigers Retail

Guido Claerbout – 0032 (0)475 626 540 – guido@duvatex.be
Serge Vleeschouwer – 0032 (0)475 305 602 – serge@duvatex.be 
Wouter Meulemeester – 0032(0)489 28 88 81 – wouter@duvatex.be 

Nederland:
Eddy Van Den Hoogen – 0031 653 459 739 – eddy@duvatex.be 

Frankrijk:
Patrice Foley – 0033 689 52 27 51 – Papline@wanadoo.fr
Jacques Mérabtène – 0033 682 22 31 80 – novart.partners@gmail.com

Matrassen Fabrikant Duvatex Vichte